Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Çim Biçme Makinaları RSS Feed

admin 02 Aug 0 62
ÇİM BİÇME MAKİNALARIÇim biçme makineleri, benzinli, elektrikli ve akülü olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Motor tipine göre üç farklı modele ayrılan çim ..
admin 02 Aug 0 76
Çim Bakım Takvimi Mevcut çim alana uygulanacak bakım, en az kullandığınız malzemeler kadar önemlidir. Hangi uygulamaları ne zaman yapacağınızı planla..
admin 02 Aug 0 410
Amatörler İçin Bahçede Olmazsa OlmazlarŞehrin gürültüsünden, işinizin stresinden kurtulmak ve hayalinizi gerçekleştirmek için güzel, içinize sinen bah..
admin 26 Jul 0 41
ÇİM EKİMİ VE BAKIMIBahçesi olan herkes yemyeşil, akımlı bir çime sahip olmak ister. Bir ev en değerli eşyalarla döşense de halısı, perdesi, döşemesi o..
admin 15 Sep 0 13634
BENZİNLİ TIRPANGenellikle iki zamanlı motora sahip, benzin ve yağ karışımıyla yüksek verimlilikte çalışan tırpan tırpan motorlarına, benzinli tırpan d..
admin 15 Sep 0 8246
PULVERİZATÖR BAKIM VE SEÇİM TEKNİĞİBir tarımsal işletmede kullanılacak pülverizatörün seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıdaki gibidir: 1...
admin 15 Sep 0 5694
MEYVE AĞAÇLARININ BUDANMASIBudama; meyve ağaçlarının düzgün ve kuvvetli bir taç oluşturmalarını, verim çağlarında uzun zaman kalmaları ve kuvvetten dü..
admin 15 Sep 0 7807
ÇİM HASTALIKLARI VE ZARARLILARI Çimlerdeki hastalıklar gözle görülmesi zor, küçük bakteri ve mantarsal (fungus) kaynaklıdır. Genellikle, hastalığı önc..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)